Doba s covid19

Novinkypro rodiče

Dne 15.3.2020 bylo vydáno krizové opatření o zákazu volného pohybu osob. Brzy to bude přesně rok, kdy jsme se jako společnost dostali do kontaktu s covid19. O ničem jiném se snad nepíše a každý má na věc svůj názor, svůj přístup. Který je ten správný?

Od března 2020 byla Mikešova školka uzavřena pouze 5 týdnů v čase 1.vlny covid19. Z důvodu maximální ochrany zdraví Vašich dětí jsme hned v březnu zakoupili generátor ozonu pro maximální prevenci před viry. V provozu Mikešovy školky byla nastavena bezpečná pravidla a 26.4. 2020 byl provoz obnoven. K dnešnímu dni se nám společně daří být tím správným a bezpečným útočištěm pro Vaše děti.

I po roce je situace značně nejasná, a proto nadále zůstáváme pozorní, ohleduplní, chápající. Děkujeme rodičům, že bedlivě sledují zdravotní stav svých dětí a při minimálním náznaku zdravotní nepohody zůstávají v domácím prostředí. Děkujeme za dodržování nošení roušek při předávání dětí. Je nutné pamatovat i na zdraví učitelek, bez kterých by provoz nefungoval. Uvědomujeme si, že máme v dnešní době možnost být součástí prostředí s dětmi, kde to aspoň trochu vypadá, že se svět uplně nezbláznil v porovnání s požadavky na děti, které navštěvují školu.

Věříme v lepší zítřky a udržme si aspoň stávající stav v této divnodobě.


Mohlo by Vás také zajímat